O nás

Eng.Co.Cz s.r.o. je česká projekční společnost, která se zabývá železobetonovými konstrukcemi, technologickými systémy, stavebním a průmyslovým designem, ověřováním a kontrolou stavebních materiálů, energetickým ověřováním, vodohospodářstvím, bezpečností práce na staveništi a protipožárními opatřeními. Firma se zaměřuje na průmyslové závody a podniky po celém světě. 

 

Eng.Co.Cz je držitelem certifikátu kvality ISO 9001 / UNI EN ISO 9001:2008 za “Design a poskytování služeb v oblasti stavitelství a prací spojených s průmyslem a stavebnictvím (elektrotechnika, strojírenství, protipožární ochrana, bezpečnost na pracovišti a architektonický a strukturální design- EA Sector: 34, 35). 

Historie

Společnost Eng.Co.Cz s.r.o. byla v České republice založena v roce 2013. Hlavním účelem jejího zřízení bylo uspokojit potřeby prosperujícího ropného a plynárenského průmyslu. Eng.Co.Cz vychází ze zkušeností italské projekční společnosti Ebner Associates Italia, se kterou stále úzce spolupracuje. Společnost má sídlo v Brně.

Programové prohlášení podniku

Naším posláním je poskytnout všem našim zákazníkům z oboru inženýrství prvotřídní služby v oblasti projektového managementu a tím zajistit včasné zahájení projektu v rámci jeho rozpočtu bez kompromitace jeho kvality.

 

 

 

© 2015 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno službou Webnode